16 December 2018 06:23:06 login.png register.png lostpassword.png
Navigation
Artikelhierarki
Hovedside for artikler » Infomation » Program oversigt
Program oversigt

 

  Programmer i ulige uger

 

Mandag  Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Blå time Tage
13.00 - 14.15 Country  Inger
18.00 - 19.00 Nibenitten Bente
19.00 - 20.00 Få ord* (Tysk & instrumental) Bente
20.00 - 21.00 Skandinavisk musik Lene & Lisbeth
21.00 - 22.00 Aftenradio  Lene & Lisbeth

 

 Tirsdag  Program  Vært/Værter
 12.00 - 13.00  Classics  Dennis
 13.00 - 14.15  Instrumental  Bente
 18.00 - 19.00  Nibenitten  Sjøns
 19.00 - 20.00  Tyske schlagere  Sjøns
 20.00 - 21.00  Quiz så det syder  Betty & Ingvard
 21.00 - 22.00  Aftenradio   Betty & Ingvard

 

Onsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Blandet musik Jesper
13.00 - 14.15 Blå time Tage
18.00 - 19.00  Nibenitten Inger
19.00 - 19.30 Lakplader  Skiftende studievært
19.30 - 20.00 Optakt til puljebingo Bingoteknikeren
20.00 - 21.00 Puljebingo Bingoteknikeren
21.00 - 22.00 Aftenradio Skiftende studieværter

 

Torsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Danske sange Lisbeth
13.00 - 14.15 Musik fra 70 & 80'eren Dennis
18.00 - 19.00 Nibenitten Kirsten
19.00 - 20.00 From me to you Kaj Erik
20.00 - 21.00 Gratis musikønsker Kirsten & Dennis
21.00 - 22.00  Aftenradio Kirsten & Dennis

 

Fredag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Optakt til weekend Karina
13.00 - 14.15 Helmuts favoritter Helmut
18.00 - 19.00 Nibenitten Karen
19.00 - 20.00 Den nysgerrige mikrofon Bente
20.00 - 21.00 Dansktoppen (Genuds.) Sjøns
21.00 - 24.00 Åben fredag Skiftende studieværter

 

Lørdag Program Vært/værter
08.00 - 10.00 Go’ morgen Skiftende studieværter
10.00 - 13.00  Weekend start Skiftende studieværter

 

Søndag Program Vært/Værter
07.00 - 09.00 Go’ tidlig morgen Sjøns
09.00 - 10.00 Dansktoppen  Sjøns
10.00 - 12.00 Jukebox Lene & Tage
12.00 - 13.00 Go’ søndag Lene & Tage
13.00 - 14.00  Musik caféen Jytte
14.00 - 17.30 Pop til Koppen Skiftende værter

 

Programmer i lige uger

 

Mandag  Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Blå time Tage
13.00 - 14.15 Country  Helmut
18.00 - 19.00 Nibenitten Bente
19.00 - 20.00 Få ord* (Tysk & instrumental) Bente
20.00 - 21.00 Skandinavisk musik Lene & Lisbeth
21.00 - 22.00 Aftenradio  Lene & Lisbeth

  

 Tirsdag  Program  Vært/Værter
 12.00 - 13.00  Classics  Dennis
 13.00 - 14.15  Instrumental  Bente
 18.00 - 19.00  Nibenitten  Inger
 19.00 - 20.00  Country  Inger
 20.00 - 21.00  Quiz så det syder  Betty & Ingvard
 21.00 - 22.00  Aftenradio   Betty & Ingvard

 

Onsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Blandet musik Jesper
13.00 - 14.15 Blå time Tage
18.00 - 19.00  Nibenitten Lisbeth
19.00 - 19.30 Lakplader  Skiftende studievært
19.30 - 20.00 Optakt til puljebingo Bingoteknikeren
20.00 - 21.00 Puljebingo Bingoteknikeren
21.00 - 22.00 Aftenradio Skiftende studieværter

  

Torsdag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Danske sange Lisbeth
13.00 - 14.15 Musik fra 70 & 80'eren Dennis
18.00 - 19.00 Nibenitten Kirsten
19.00 - 20.00 From me to you Kaj Erik
20.00 - 21.00 Gratis musikønsker Kirsten & Jesper
21.00 - 22.00  Aftenradio Kirsten & Jesper

  

Fredag Program Vært/Værter
12.00 - 13.00 Optakt til weekend Karina
13.00 - 14.15 Helmuts favoritter Helmut
18.00 - 19.00 Nibenitten Helmut
19.00 - 20.00 ? Helmut
20.00 - 21.00 Dansktoppen (Genuds.) Sjøns
21.00 - 24.00 Åben fredag Skiftende studieværter

 

Lørdag Program Vært/Værter
16.00 - 18.00 Specialprogrammer Skiftende værter
18.00 - 24.00 Lørdag aften på Nibenitten Skiftende værter

 

Søndag Program Vært/Værter
07.00 - 09.00 Go’ tidlig morgen Sjøns
09.00 - 10.00 Dansktoppen Sjøns
10.00 - 13.00 Go’ søndag Betty & Jan
13.00 - 14.00 Salmer & sange Lisbeth
14.00 - 17.30  Pop til Koppen Skiftende værter

 

Log ind
Brugernavn

Kodeord



Er du endnu ikke registreret bruger?
Klik her for at oprette dig.

Har du glemt dit kodeord?
Bed om et nyt ved at klikke her.